Haber

Arev Vakfı Cumhuriyetin 100. yılını özel bir geceyle kutladı

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılı şerefine düzenlenen tören, Cumhuriyet ve Atatürk’ün fotoğraflarının yer aldığı stantla başladı.

Serginin hemen ardından yenilen akşam yemeğinin ardından AREV ÖDÜL TÖRENİ gerçekleştirildi. Törende eğitime desteğini esirgemeyen basın, sanat ve bilim dünyasından pek çok ünlü isme onur ödülleri takdim edildi.

Kazananlar AREV Fen Lisesi, Anadolu Lisesi, Ortaokul öğrencileri ve AREV Vakfı üyelerinin oylarıyla belirleniyor. “AREV Ödülleri 2023”Törende toplam 33 ödül dağıtıldı.

Gecede konuşan Vehbi Orakçı şunları söyledi: ”AREV Okulları sanat, eğitim ve Cumhuriyet değerlerini en üst düzeyde buluşturarak geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefleyen bir eğitim kurumu olarak öne çıkıyor. AREV Okulları’nın vizyonu, geleceğin başkanlarını yetiştirirken sanatı, eğitimi ve Cumhuriyet sevgisini en üst düzeyde birleştirerek ülkemizi daha aydınlık bir geleceğe taşımaktır. “AREV Okulları, vizyonu ve misyonuyla Cumhuriyetimizin 100. yılında ve gelecekte de başarılı ve değerli bireyler yetiştirmeye devam edecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu