Haber

CHP’li belediyeden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakışmayan afiş akını

CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın talimatıyla hareket eden belediye yetkilileri, şehrin farklı noktalarında bulunan billboardlarda asılı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim afişlerine Kılıçdaroğlu’nun afişlerini yapıştırırken, vatandaşlar tarafından görülüp sosyal medyada paylaşıldı.

Bunun üzerine AK Partili yetkililer, Önder Erdoğan’ın posterlerinin bulunduğu billboardların asıldığı alana giderek, belediye yetkilileri de kefaret eylemi yaparak Kılıçdaroğlu’nun posterlerini astı.

AFİŞ KESMELİ POSTERLER

Suçüstü yakalanan belediye görevlileri paniğe kapılarak, kaba bir şekilde astıkları Kılıçdaroğlu’nun afişlerini kaldırarak olay yerinden ayrıldı.

Kent merkezinde bu durum yaşanırken, yine Çukurova belediyesinde görevli bir zabıta görevlisinin Önder Erdoğan’ın pankartını bıçakla kestiği görüldü.

Bu çirkin davranış üzerine AK Parti Adana İl Başkanı Mehmet Ay sosyal medyadan düşüncelerini paylaştı. “Adana’da YSK’nın tahsis ettiği ve Cumhurbaşkanımızın afişlerini astığımız billboardlar, CHP’li Adana Büyükşehir Belediyesi ekiplerince gasp ediliyor. Büyükşehir Belediyesi’ne ait araçlarla seyahat eden kişiler suçüstü yakalandı. Cumhurbaşkanımızın afişlerine Kemal Kılıçdaroğlu’nun afişlerini asan arkadaşlarımız, “Ahlaksızlık ve ahlaksızlıkla ilgili hukuki hak ve siyasi mücadelemizi sürdüreceğiz. Adanalı hemşehrilerimiz 28 Mayıs’ta bu hukuksuz elleri kıracak ve sandıkta büyük bir ders verecektir.”paylaştı.

KAYNAK: SABAH

haberkarpuzlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu