Haber

Keçiören Polisi Tarafından Fiyat ve Kalite Denetimi

Keçiören Belediyesi, ilçedeki pazar ve semt pazarlarında eserlerin fahiş fiyatlara satılmasını önlemek için denetimler yaptı. Gruplar, pazar tezgahları ve ticarethanelerde yaptıkları kontrollerde yetkililere çeşitli uyarılarda bulundu.

Fiyat ve kalite anlamında herhangi bir aksilik yaşamadıklarını belirten polis ekipleri, denetimlerin sık sık devam edeceğini kaydetti.

Eserlerin fahiş fiyatlara satışına izin vermediklerini, fiyat ve kalite kontrollerini kesintisiz sürdürdüklerini söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Mahalle pazarlarımızı, alışveriş merkezlerimizi ve pazarlarımızı denetliyoruz. Eserlerin fahiş fiyatlara satılmaması yönünde işletme yetkililerini uyardık.

Fırsatçıları tespit ettiğimiz anda gerekli yasal süreçleri hayata geçireceğiz. Vatandaşımızın mağduriyetine asla müsamaha göstermeyeceğiz. Zabıta ekiplerimiz hız kesmeden sürdürdükleri denetimlerle eserlerin fahiş fiyatlara satışına izin vermiyor. Vatandaşlarımız rastgele bir eser alırken fahiş fiyatla karşılaştıklarında ‘0312 361 06 06’ numaralı telefondan polis birimimize ihbarda bulunabilirler. dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu