Haber

Kılıçdaroğlu, Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ’ı ziyaret etti

Kılıçdaroğlu’nun Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ’ı ziyareti

ANKARA – Milli İttifak Cumhurbaşkanı Adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı ziyaret etti.

Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı partisi genel merkezinde ziyaret etti. Basına kapalı gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat 15 dakika sürdü. İki cumhurbaşkanı daha sonra ortak basın açıklaması yaptı. Kılıçdaroğlu, görüşmede Türkiye’nin sorunlarını ve dünya sorunlarını ele aldıklarını ve değerlendirmelerde bulunduklarını belirterek, “Aynı zamanda Millet İttifakı liderlerinin ortak mutabakat metniyle ilgili görüşlerini, çalışmalarımızı, niyetlerimizi Genel Başkan’a bildirdim. Türkiye’nin demokrasiye ihtiyacı var, dayanışmaya ihtiyacı var ve sorunlarını aşması gerekiyor. Bu kapsamda genel lider arkadaşlarıyla görüşecek. Tüm detaylarıyla genel liderle ilgili görüşlerimiz var” dedi.

“Görüşlerimizi kısa süre içinde Türk kamuoyu ile paylaşacağız”

Özdağ ise bazı soruları olduğunu belirterek bu soruları kendilerine iletti, “Ayrıntılı cevaplar aldık ve aldığımız cevaplar çerçevesinde yetkili heyetlerimiz ile değerlendirmeler yapacağız. CET İttifakı’nı oluşturan diğer siyasi partilerin liderleri ile Sinan Oğan’ın bu toplantı öncesi yaptığı açıklamada, “Kısa süre içinde yeniden değerlendirip görüşlerimizi Türk kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

yahsihanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu