Haber

Öldüğü sanılan yaşlı kadın tabutta dirildi

Ekvador’da akıllara durgunluk veren bir şey oldu. Bella Montoya, Cuma günü evinde rahatsızlanmasının ardından Los Rios eyaletindeki Martín Icaza Hastanesine kaldırıldı. El Universo adlı bayanın oğlu Gilbert Balberán, annesinin felç geçirdikten sonra saat 12:00’de öldüğünün kendisine bildirildiğini söyledi.

ELİNİ HAREKET ETMEYE BAŞLADI

Cenaze sırasında kıyafetlerinin değiştirilmesi istenen Bella Montoya’nın nefes aldığı fark edildi. 4 saat tabutta kalan yaşlı kadın, sol elini hareket ettirerek gözlerini açmaya başladı. Yaşananları şaşkınlıkla izleyen aile, yaşlı kadını tekrar hastaneye götürdü.

“Deneyimlerimi yavaş yavaş kabul ediyorum”

Montoya’nın oğlu Gilbert, yerel basına yaptığı açıklamada, annesinin kalp sorunu ve hipertansiyon hastası olduğunu söyledi. Gilbert, “Yaşadıklarımı yavaş yavaş kabulleniyorum. Şimdi sadece annemin sağlığının düzelmesini istiyorum. Onun hayatta ve yanımda olmasını istiyorum.” Sözleriyle yaşadığı şaşkınlığı ve sevinci dile getirdi.

Ölüm belgesinde, yaşlı kadının ölümünün, belirlenemeyen bir serebrovasküler hastalığa bağlı kalp-solunum durmasına bağlı olduğu belirtildi.

tutak-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu