Teknoloji

Ubisoft, The Crew Motorfest’i Resmi Olarak Duyuruyor

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Ivory Tower, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store, Ubisoft Store) ve Luna için The Crew Motorfest’i duyurdu. Oyun 2023 yılında çıkacak.
 
Oyunu ön test etme şansı elde etmek için bir ön kayıt programı başlatıldı.
 
 
 
Ubisoft tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan yeni yarış oyunu The Crew Motorfest’i daha çıkmadan test etme şansına sahipsiniz. Ekip, bu servete ulaşmak için The Crew Motorfest Insider adlı bir program yayınladı. Bu test programına buradan kaydolabilirsiniz.
 
The Crew serisinin yeni oyunu Motorfest, oyunculara en yeni yarış deneyimini sunmaya hazırlanıyor. Motorfest, biz oyuncuları Hawaii’nin açık dünyasına götürüyor. Keşfetebileceğimiz bu açık dünyada çeşitli aktivitelere katılıp yeni araçların kilidini açabiliyoruz.
 
Serinin önceki oyunlarına göre daha gelişmiş bir yarış deneyimi sunmayı hedefleyen Motorfest oyununda biz oyuncular yanardağın yamaçlarından hatasız inip yemyeşil yağmur ormanlarının arasından geçebileceğiz. Farklı bölgeleri bizlere sunacak olan bu yapımda oyuncuları oyunun içinde tutacak çok çeşitli yarışlar yer alacak.
 
The Crew Motorfest tanıtım fragmanı
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu