Yaşam

Yüz Yıllık Mucize Serisinden Sevgiler Gönderiyorum! Adnan Ziyagil Yıllar Sonra Unutulmadı

Başrollerini Zerrin Tekindor, Birkan Sokullu ve Ebru Şahin’in paylaştığı Yüz Yıllık Mucize son bölümüyle sosyal medyanın gündemine düştü. Dün akşam yayınlanan bölümde efsane dizi Aşk-ı Memnu’ya gönderme yapıldı. Matmazel’i canlandıran Zerrin Tekindor’un Adnan Bey’i göndermesi kısa sürede herkesin dikkatini çekti. ??

Star TV ekranlarında yayınlanan Yüz Yıllık Mucize farklı senaryosuyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Zerrin Tekindor, Ebru Şahin, Birkan Sokullu ve Hümeyra gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi dün akşam 9. bölümü ile ekrana geldi.

Yüz Yıllık Mucize’nin son bölümünde yapılan gönderme kısa sürede sosyal medyanın diline düştü!

Yüz Yıllık Mucize son bölümde konaklarından biri olmak istemeyen Süreyya’nın (Zerrin Tekindor) Adnan Bey’den borç para aldığı öğrenildi. Diziyi izlemeyenler için Adnan Bey’in Cem’in babası olduğunu belirtelim.

Yeğenleri Süreyya’ya “Hangi Adnan Bey?” diye sormuşlar. soruyu yöneltti. Zerrin Tekindor’un ‘Adnan Ziyagil’ çıkışı seyircilerin dikkatinden kaçmadı!

Aşk’ı Memnu Matmazel Zerrin Tekindor’un Adnan Bey’i hala unutmadığı konusunda çok sayıda yorum yapıldı. Sonuçta Aşk-ı Memnu evreni sonsuzdur.

Tabii bu sahne kısa sürede sosyal medyanın gündemine düştü. İzleyicilerden tepki gecikmedi. Hem Aşk-ı Memnu hayranları hem de Zerrin Tekindor hayranları bu aşamayı geçemedi.

İşte o meşhur sahne ??

Şimdi yansımalara bir göz atalım.

Bu Zerrin Tekindor’un oyunculuğu olsa gerek. ??

Ah Ednan Bey!

Hiç de üzücü bir fikir değil, değil mi?

Biraz Matmazel’in aşkından bahsedelim mi?

Aşk’ı Memnu hasreti yaygınlaştı :’)

Başka bir evrende ?

Yorumlarınızı da bırakmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu