Haber

CHP Kadın Kolları Pazar Yerlerinde Vatandaşın Sorunlarını Dinledi

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın talimatıyla kadın kolları başkanları, yurt genelindeki pazar yerlerini gezerek, vatandaşların sorunlarını dinledi. CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir’in Aydın’da sohbet ettiği bir market satıcısı, “Cahil bir kesim şu anda bizi uçurumun kenarına atıyor. Eğitimli nesiller olsa bu olmaz, olmaz” dedi. ‘istemiyorum, önceden yoktu bunlar; gaz, su, ekmek sırası yok muydu?

CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka’nın talimatıyla kadın kolları başkanları yurt genelindeki pazar yerlerini gezerek vatandaşı dinliyor. Bu kapsamda CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, Aydın’da bir pazarı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Özdemir’in sorusuna “Artık 500 lirayla piyasayı göremiyorsunuz değil mi?” Pazarcı cevap vermiş, “500 lira artık meyveye, patatese, soğana yetmiyor.”

Alım gücünün kalmadığına dikkati çeken başka bir pazarlamacı, “Bu ürünü bilenler bile gözünü kapadı. Kısacası cahil bir grup şu anda bizi uçurumun kenarına atıyor. Böyle olmaz” dedi. Eğitimli bir nesil olsa durum; Ekmek kuyruğu yok muydu? Hepsi vardı, şu an sıra yok ama alım yok” dedi.

kadirli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu