Haber

Konu yine İmamoğlu! Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaşadıklarını hatırlatarak seçimlere işaret etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV’de İlker Karagöz’ün sunduğu Çalar Saat programına konuk oldu. Meral Akşener, hapis cezasına çarptırılan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında değerli açıklamalarda bulundu. Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da benzer bir durum yaşadığını hatırlattı.

“DENEYİM KONUŞMALARI”

Meral Akşener konuyla ilgili olarak, “Erdoğan Bey giderken ‘Bu müzik burada bitmez’ dedi, gerçekten bitmedi biliyor musunuz? Bak şimdi cumhurbaşkanı. Şimdi Sayın İmamoğlu’nun bitmeyecek Her ikisi de biter. Tecrübe konuşur” dedi.

“MASAYA GELELİM”

Kılıçdaroğlu’nun adaylığı hakkında konuşan Akşener, “Masaya gelip görelim. Herkesi partimize davet ederek yapıyoruz” dedi. Akşener, İmamoğlu’na verilen hapis cezasıyla ilgili AKP Genel Başkanı’na, “Dünün kurbanı, bugünün vesayetçisi millet iradesine tokat attı, yine Saraçhane’de” dedi.

ASGARİ ÜCRET KONUSU

Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı yeni asgari ücretle ilgili olarak, “Sayın Erdoğan asgari ücreti 8 bin 500 olarak açıkladı. Biz tüm hesapları yaptık ve 9 bin 600 olarak açıkladık. Açlığın sonu Ocak’ta 8 bin 700 lira olacak, yani taban fiyat. tekrar açlık sınırının altına düşecek. Gıdaya erişim ve aşırı ısınma çok büyük bir sorun.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu