Haber

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Kocaeli milletvekillerini ziyaret etti

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili seçilerek göreve başlayan AK Parti Kocaeli milletvekillerini Meclis makamında ziyaret ederek Darıca’da devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık Ankara’ya giderek TBMM’ye bir dizi ziyarette bulundu. 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili seçilerek göreve başlayan AK Parti Kocaeli milletvekillerini TBMM makamında ziyaret eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kendisine başarılar diledi. Seçimlerin ardından yemin ederek TBMM’de göreve başlayan AK Parti Kocaeli milletvekilleri Sadettin Hülagü, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Veysal Tipioğlu Mehmet Akif Yılmaz, Cemil Yaman ve Sami Çakır’ı ziyaret eden Önder Bıyık, kendilerine başarılar ve başarılar diledi. . Kocaeli milletvekilleriyle istişarelerde bulunan Önder Bıyık, Darıca’da devam eden çalışmalar hakkında detaylı bilgi vererek proje raporlarını sundu.

Darıca’ya iş ve hizmet getirirken milletvekillerinden de her zaman büyük destek ve katkı aldıklarını söyleyen Önder Bıyık, “Bugüne kadar ilçemize kazandırdığımız eserlerde hükümetimizin, bakanlıklarımızın, büyükşehir belediyemizin ve özellikle belediyemizin imzaları var. Milletvekillerimizin desteğini her zaman arkamızda hissediyoruz.Onun varlığı bize büyük güç veriyor.Bugüne kadar olduğu gibi ilçemiz için Ankara ile uyum içinde çalışmaya devam edeceğiz.Bir kez daha saygıdeğer büyüklerimize hayırlı olmasını diliyorum. milletvekili olarak seçilenlere, görevlerinde üstün başarılar ve destekleri için vatandaşlarımızın adına teşekkür ediyorum.” – KOCAELİ

seyhan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu