Yaşam

My Brothers 91.Bölüm izle: My Brothers Last Episode One Piece Full İzle

ATV’nin uzun soluklu dizisi Kardeşlerim dün akşam 91. bölümüyle takipçilerinin karşısına çıktı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Yiğit Koçak, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun’un yer aldığı dizi her hafta olduğu gibi bu hafta da seyirciyi ekrana kilitledi. Kardeşlerim son bölümü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Kardeşlerim 91. bölüm izleme ekranı.

Kardeşlerim 91.Bölüm

Cumartesi akşamları atv’de takipçileriyle buluşan Abim dün 91. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Kardeşlerim son bölümde neler yaşandı heyecanla takip edilirken haftaya yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu.

Abiler son bölümde neler oldu?

Süsen’in başına gelen talihsiz kaza tüm istikrarı bozar. Sarp’ın yaptıklarına dayanamayan Ahmeti, oğlu için radikal bir karar vermek zorunda kalır. Akif, Yakut Kulübü’nde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Şevval ise Ahmet ve Suzan’ın ilişkisini bozmak için elinden geleni yapar. Ömer ve Sarp’ı sürpriz olaylar beklerken Orhan’ın hayalini gerçekleştirmek için yarışmaya katılan Eren kuzenleri ve en yakın akrabaları şok edici bir durumla karşılaşır.

Kardeşlerim son bölümü izleyin

KARDEŞLERİM 91. BÖLÜM TEK KESİM İZLE TAM

korgunhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu